Doradca ds. bydła

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Praca na terenie województwa łódzkiego i świętokrzyskiego oraz północnej części śląskiego

Główne zadania:

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz utrzymywanie relacji biznesowych z aktualnymi klientami
  • Doradztwo techniczno-żywieniowe w zakresie sektora bydła
  • Realizacja planów sprzedaży w sektorze bydła
  • Bieżące raportowanie
  • Dbałość o wizerunek firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia na jednym z kierunków: zootechnika, biologia i hodowla zwierząt, weterynaria, żywienie zwierząt i gospodarka paszowa.
  • Wiedzy w zakresie żywienia bydła oraz rozeznania w rynku na wspomnianym terenie
  • Motywacji do samodzielnej, konsekwentnej współpracy z klientami oraz efektywnego planowania własnej pracy
  • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
  • Konsekwencji w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
  • Chęci ciągłego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji oraz doskonalenia umiejętności

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie żywienia bydła i wiedzy produktowo-sprzedażowej
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Pakiet medyczny
  • Udział w programie emerytalnym PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: rekrutacja@trouwnutrition.com z adnotacją „Doradca ds. bydła” w tytule. lp

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz tutaj.