PRACOWNIK MAGAZYNU

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe
  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • doświadczenie w pracy ze skanerami kodów kreskowych
  • gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku

Zadania:

  • Kompletacja towaru przeznaczonego do wysyłki (foliowanie palet, etykietowanie)
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Prowadzenie ewidencji magazynowej, dbałość o prawidłowy obrót towaru w magazynie
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku w przydzielonym obszarze

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • udział w programie PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: rekrutacja@trouwnutrition.com

z adnotacją „Pracownik Magazynu” w tytule.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz tutaj.