25 nagród na 25-lecie Trouw Nutrition Polska!

14 November 2017

Zapraszamy do udziału w naszym jubileuszowym konkursie "Trouw i ja".

Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać krótki film najlepiej oddający temat konkursu
- "Trouw i ja", a następnie dostarczyć go do nas w czasie 25 dni trwania konkursu. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoni 25 najlepszych, a ich autorzy otrzymają nagrody - karty zakupowe do wykorzystania na zakupy w Biedronce, każda o wartości 1000 zł!

czas trwania konkursu: 25 listopada - 19 grudnia 2017

Zdjęcie lub film (maks. 2 minuty) należy przesłać do siedziby Trouw Nutrition Polska wraz z wypełnionym kuponem konkursowym (dostępny w biutetynie Trouw i My oraz u Dystrybutorów Trouw Nutrition Polska) lub na adres e-mail: konkurs@trouwnutrition.com wraz z imieniem i nazwiskiem, adresem zamieszkania, numerem telefonu oraz zgodami na przetwarzanie danych osobowych:

Zgadzam się na przesyłanie informacji handlowych, w tym w celu marketingu przez Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Chrzanowskiej 21/25, za ośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności telekomunikacyjnych urządzeń końcowych: sms, MMS, email zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Zgadzam się na to, że Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Chrzanowskiej 21/25, będzie używać telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących poprzez wykonywanie połączeń głosowych dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne).

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: regulamin