Specjalista ds. Marketingu

Umowa na zastępstwo ok 1,5 roku
Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki

Główne zadania:
• Realizacja strategii marketingowej firmy zgodnej ze strategią globalną
• Opieka nad mediami społecznosciowymi oraz stroną internetową
• Aktualizacja oraz współtworzenie materiałów marketingowych
• Współpraca z mediami branżowymi
• Wyszukiwanie oraz współpraca z dostawcami i podwykonawcami
• Współpraca z innymi działami w firmie oraz z klientami w zakresie działań marketingowo-promocyjnych
• Pomoc w organizacji eventów, targów i innych wydarzeń firmowych
• Przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących prowadzonych działań

Nasze wymagania:
• wykształcenie wyższe związane z marketingiem i/lub komunikacją lub pokrewne
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• znajomość MS Office (zwłaszcza Word, Power Point, Sway, Teams), social media, programów CMS
• znajomość narzędzi marketingowych ATL/BTL,
• znajomość e-marketingu, narzędzi SEO, SEM
• znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2 (międzynarodowe środowisko pracy)
• lekkie pióro
• kreatywność, terminowość, obowiązkowość, łatwość nawiązywania relacji i umiejętność współpracy z Klientami wew. oraz zew.
• Dodatkową zaletą jest znajomość programów graficznych (Canva, Adobe Acrobat) oraz e-commerce
• Dyspozycyjność i gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:
• wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w ciekawej branży
• pracę w międzynarodowym środowisku
• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• udział w programie emerytalnym PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy
• prywatną opiekę medyczną
• dofinansowanie dojazdów do pracy
• zniżki na firmowe produkty
• parking dla pracowników
• pakiety świąteczne

Pomyślałeś, że to praca dla Ciebie?

rekrutacja@trouwnutrition.com

Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz  tutaj.