Mechanik

Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki

Główne zadania:

  • nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn i urządzeń w trakcie procesu produkcji
  • realizacja programów przeglądów, obsług, konserwacji, remontów maszyn, urządzeń i instalacji zakładu
  • opieka nad magazynkiem części zamiennych
  • rejestracja części zapasowych oraz wykonanych zadań w arkuszu Excel

Nasze wymagania:

  • znajomość budowy, obsługi maszyn i urządzeń
  • znajomość układów pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 8-godzinnym (poniedziałek – piątek)
  • podstawowa obsługa komputera

Mie widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • uprawnienia spawalnicze MMA-łukowe, TIG
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • możliwość wykonania wymienionych wyżej uprawnień w ramach dofinansowania przez firmę

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premia miesięczna oraz dodatkowa premia świąteczna
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • udział w programie PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Pomyślałeś, że to praca dla Ciebie?

rekrutacja@trouwnutrition.com

Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz  tutaj.