Pracownik Produkcji

Umowa o pracę
Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki

Główne zadania:

  • Pakowanie jednostkowych opakowań z gotowym produktem na palety
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie wymaganych raportów na stanowisku pracy
  • Wsparcie w procesach transportu materiałów do produkcji
    i wyrobów gotowych na magazyn
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku w przydzielonym obszarze

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym, w 5-dniowym tygodniu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Doświadczenie w obsłudze oraz ustawianiu maszyn i urządzeń na obszarze produkcji
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (możliwość dofinansowania kursu przez firmę)

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna oraz dodatkowa premia świąteczna
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Gorący posiłek w godzinach pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Udział w programie emerytalnym PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy

Pomyślałeś, że to praca dla Ciebie?

rekrutacja@trouwnutrition.com

22 755 02 00

lub zostaw CV na portierni

Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz  tutaj.