Młodszy Specjalista ds. Formulacji

Umowa na zastępstwo do lipca 2024 r.
Miejsce Pracy: Grodzisk Mazowiecki

Główne zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym oznakowaniem produktów: analiza informacji dot. zmian w prawie paszowym, monitorowanie i aktualizacja baz danych w programach wewnętrznych, oraz weryfikacja zgodności etykiet produktów
  • Monitorowanie i aktualizacja oznakowania produktów niebezpiecznych
  • Nadzór nad przepływem dokumentacji i korespondencji dot. wytwarzania pasz leczniczych
  • Opracowanie wniosków na utworzenie nowych produktów
  • Utrzymywanie kontaktów z działem sprzedaży w celu wymiany informacji dot. potrzeb klientów
  • Optymalizacja formuł produkcyjnych z zachowaniem możliwie efektywnych kosztów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk rolniczych, weterynarii, biologii (licencjat lub wyżej)
  • Wiedza z zakresu żywienia zwierząt, surowców i technologii i produkcji pasz
  • Znajomość MS Office
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność jasnej i efektywnej komunikacji z klientem wewnętrznym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas zastępstwa do lipca 2024, na pełny etat,
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy
  • Wparcie w codziennej pracy oraz sposobność doskonalenia wiedzy
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną / alternatywnie dofinansowanie karty sportowej
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

Pomyślałeś, że to praca dla Ciebie?

rekrutacja@trouwnutrition.com

Informujemy, że Twoje dane osobowe przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Zasady przetwarzania danych osobowych kandydatów znajdziesz  tutaj.