Otwarcie centrum badawczego

Drób
Chcąc zaprezentować w jaki sposób upewniamy się, że każde rozwiązanie i każdy produkt, które Trouw Nutrition wprowadza na rynek zostały dokładnie zbadane i przetestowane, postanowiliśmy zorganizować ekskluzywne otwarcie nowego centrum badawczego drobiu w Hiszpanii - online.

Nasze nowe centrum badawcze powstało, aby wspomóc proces poszukiwania nowych metod hodowli zdrowych zwierząt bez użycia antybiotyków. Naszymi partnerami w tworzeniu tego niezwykłego miejsca byli nasi Klienci - Hodowcy oraz przedstawiciele branży. Centrum posiada ultranowoczesny system kontroli klimatu, który pozwala nam stymulować każde warunki klimatyczne, co daje nam pewność, ze produkty Trouw Nutrition są równie skuteczne w każdym zakątku świata, niezależnie od panującego tam klimatu. Wiemy, że można osiągnąć takie same lub nawet lepsze wyniki bez użycia antybiotyków i chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą. 

27.09.2021

Nowa jednostka badawcza zwraca uwagę na wszechstronność, innowacyjność i przejrzystość

Budynek posiada cztery pomieszczenia badawcze wyposażone w sprzęt umożliwiający jednoczesne prowadzenie różnych badań. Badacze mogą odtworzyć warunki klimatyczne i środowiskowe, takie jak wilgotność, temperatura i gęstość obsady, aby symulować środowiska produkcyjne na całym świecie. Te kontrole są wykorzystywane w badaniach mających na celu ocenę skuteczności pasz, strategii hodowlanych i zdrowotnych.