Milkiwean – kompleksowe rozwiązanie dla prosiąt

Rozwiązania Trouw Nutrition dedykowane prosiętom kompleksowo wspierają wydajność zwierząt. Dostrzegamy aktualne wyzwania, jakie stoją przed hodowcami trzody chlewnej i jesteśmy z nimi w codziennej pracy dostarczając im narzędzi niezbędnych w osiąganiu coraz lepszych wyników produkcyjnych.

Podejście Trouw Nutrition do żywenia prosiąt

Czy zdrowie i przyrosty prosiąt lub czynniki ekonomiczne stanowią wyzwania, z którymi mierzysz się w codziennej pracy? Produkty Milkiwean dedykowane prosiętom od pierwszego dnia życia, korzystnie wpływają na przyspieszenie rozwoju układu pokarmowego, zapewniając tym samym lepsze pobieranie paszy i poprawiając trawienie oraz chronią układ odpornościowy. Produkty Milkiwean zostały dostosowane do potrzeb i wymagań różnych ferm, aby zapewnić optymalny zwrot z inwestycji (ROI) oraz pomóc osiągnąć wymierne wyniki finasowe z hodowli.

Nasza oferta

Milkiwean to 3 różne programy żywieniowe, które mozesz dostosować do swojej hodowli. Milkiwean to najlepszy start dla prosiąt.

Milkiwean Efficient Start

Program żywieniowy skierowany do hodowców, dla których priorytetem jest wydajność zwierząt przy jednoczesnym utrzymaniu optymalnego statusu zdrowotnego.

Milkiwean Efficient Start wspiera zdrowy rozwój twoich prosiąt, maksymalizujac wydajność I ograniczając do minimum straty. Dzięki temu możesz osiągać lepsze wyniki finansowe I bezpicznie rozwijać hodowlę.

Milkiwean Efficient Start:

  • Poprawia wykorzystanie paszy o 6%
  • Obniża koszt 1 kg przyrostu o 10%
  • Łatwe w użyciu podukty

Milkiwean Best Start

Stworzony z myślą o producentach tuczników, dla których priorytetem jest najwyższa wydajność tuczników oraz zwiększenie liczby cykli wstawień w roku.

Milkiwean Best Start:

  • Szybsze przyrosty i lepsze pobieranie paszy
  • Wyższa waga końcowa tuczników I poprawa jednorodności stada
  • Wysokie poziomy łatwo przyswajalnych składników pokarmowych

Milkiwean Vital Start

Program żywienia Milkiwean Vital Start jest przeznaczony dla producentów trzody chlewnej, którzy borykają się z wyzwaniami zdrowotnymi w hodowli i chcą  wspierać optymalny rozwój swoich prosiąt podczas złożonego procesu odsadzenia. Zdrowszy start w życie prosiąt to większa żywotność zwierząt oraz sposób na utrzymanie ich dobrostanu.  Milkiwean Vital Start wspiera zrównoważoną produkcję, wpływając na zmniejszenie ilości stosowanych antybiotyków bez negatywnego wpływu na  zdrowie zwierząt i wyniki finansowe gospodarstwa.

Poznaj naszą ofertę

Happy Baby

Happy Baby

Happy Baby to produkty dla prosiąt produkowane w oparciu o najwyższej jakości surowce paszowe, charakteryzujące się wysoką przyswajalnością składników pokarmowych

Produkty Milkiwean

Zobacz wszystkie produkty Milkiwean dostępne w naszej ofercie

Gestawean - wydajność zaczyna się od poczęcia

Produkty Gestawean zostały stworzone w celu zwiększenia liczby żywo urodzonych prosiąt na lochę