Sustainability Sustainability

Zrównoważony rozwój

Trouw Nutrition, jako część grupy Nutreco, rozwija zrównoważony system produkcji żywności, który pozwala nam osiągnać cele związane z misją naszej organizacji, jaką niezmiennie jest "Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość".

Zrównoważony rozwój według Nutreco 

Trouw Nutrition, jako część grupy Nutreco, rozwija zrównoważony system produkcji żywności, który pozwala nam osiągnać cele związane z misją naszej organizacji, jaką niezmiennie jest “Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi raportami dotyczącymi działań na rzecz zrównoważonego rozwoju w poprzednich latach. Aby dowiedzieć się, w jakim kierunku zmierzają nasze wysiłki dotyczące przyszłości, zapraszamy do przeczytania dokumentu o naszej strategii RoadMap 2025.

Sustainability Report 2020Sustainability Report 2019Sustainability Report 2018

Sustainability Report 2017Sustainability Report 2016

Nutreco Sustainability RoadMap 2025

Zasadniczo, naszym celem jest osiągnięcie równowagi między nami - ludźmi, a planetą.
José Villalon – Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju, Nutreco

Po zrealizowaniu naszej strategii zrównoważonego rozwoju Vision 2020, wyznaczyliśmy nowy kierunek działań - plan na najbliższe pięć lat – RoadMap 2025.

Opracowując tę drogę, na każdym kroku konsultowaliśmy się z naszymi partnerami, aby mieć pewność, że uwzględniliśmy ich oczekiwania oraz wyznaczyliśmy jasne priorytety i cele na drodze do zrównoważonego rozwoju.

Więcej