Our Organisation Our Organisation

Nasza działalność - kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Trouw Nutrition, opierając się na wynikach najnowszych badań, dostarcza praktyczne rozwiązania w zakresie żywienia i zarządzania gospodarstwem, wspierając klientów w produkcji wysokiej jakości mięsa, jaj i mleka. Współpracujemy z producentami żywności oferując im kompleksowe podejście: najwyższej jakości produkty, rozwiązania technologiczne oraz najwyższej klasy doradztwo specjalistów Trouw Nutrition.

Wszystkie nasze działania prowadzimy w sposób zrównoważony, aby budować bezpieczną przyszłość branży rolnej, ale przede wszystkim - ludzi i zwierząt. Naszą misją jest "Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość".

Trouw Nutrition od ponad 90 lat zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań, które służą naszym klientom w hodowli zdrowych zwierząt gospodarskich. Począwszy od pierwszej fabryki w Holandii, kraju znanym na całym świecie z doskonałości w zrównoważonym rolnictwie, dziś Trouw Nutrition obecne jest w 105 krajach na całym świecie.

Trouw Nutrition w Polsce może poszczycić się już 30-letnią historią. Korzystamy z doświadczeń i wiedzy naszych kolegów na całym świecie, które pozwoliły nam na zbudowanie silnej pozycji w branży. Jednocześnie, stale jesteśmy blisko polskich rolników, aby móc kształtować nasza ofertę w taki sposób, aby była ona w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań lokalnego rynku.

Nasze wartości

Na całym świecie, ponad 8 000 pracowników Trouw Nutrition, każdego dnia z pasją I zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, abyśmy mogli dostarczać hodowcom najwyższej jakości, zrównoważone produkty I rozwiązania dla ferm. U podstaw wszystkich naszych działań leżą wartości Nutreco- Innowacyjny, Dbały, Współpracujący I Potrafiący, które definiują sposób naszej pracy.

Zrównoważony rozwój

Trouw Nutrition, jako część grupy Nutreco, rozwija zrównoważony system produkcji żywności, który pozwala nam osiągnąć cele związane z misją naszej organizacji, jaką niezmiennie jest “Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość”.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi raportami dotyczącymi działań na rzecz zrównoważonego rozwoju w poprzednich latach. Aby dowiedzieć się, w jakim kierunku zmierzają nasze wysiłki dotyczące przyszłości, zapraszamy do przeczytania dokumentu o naszej strategii RoadMap 2025.

Sustainability Reports RoadMap 2025

Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!
Nasz cel
Żywienie, zdrowie i zarządzanie fermą