Wizja, misja, wartości Wizja, misja, wartości

Nasz cel

W Trouw Nutrition naszym priorytetem jest wspieranie naszych klientów sposób efektywny i zrównoważony. Pracując z nami, możesz stać się częścią prawdziwie zrównoważonego łańcucha produkcji żywności - od pola do stołu zapewniając bezpieczną przyszłość kolejnym pokoleniom.

Nasza Misja

Nasza misja "Feeding the Future - Wyżywić Przyszłość" inspiruje nas do działania.  Jej założenia koncentrują się wokół stale rosnącej populacji. Do 2050 roku Ziemię zamieszkiwać będzie prawie 10 miliardów ludzi, a my będziemy musieli produkować o 70% więcej żywności, aby ich nakarmić, nie doprowadzając przy tym do wyczerpania zasobów naszej planety. Wyzwanie wydaje się tym większe, jeśli do liczby ludzi dodamy tez rosnącą liczbę zwierząt gospodarskich i towarzyszących, które również trzeba wyżywić.

Wierzymy, że możemy dokonać transformacji w sposobie funkcjonowania naszej branży. Chcemy poprowadzić producentów mleka, jaj i mięsa w kierunku systemu rolnictwa, który wykorzystuje ziemię i zasoby w sposób bardziej zrównoważony - pomagając w wyżywieniu rosnącej populacji i jednocześnie ciesząc się zaufaniem w  społecznościach rolniczych oraz wśród osób spoza branży. Dzięki obecności na wszystkich etapach łańcucha produkcji żywności - w tym żywieniu zwierząt, zrównoważonej produkcji zwierzęcej, przetwórstwie i dystrybucji - wnosimy do tego wyzwania unikalne spostrzeżenia i doświadczenie oraz rzetelną wiedzę.

Nasza Wizja

Wierzymy, że właściwe żywienie i dobre zarządzanie gospodarstwem może odmienić nasz przemysł, a nawet naszą planetę. Dlatego podejmujemy działania zmierzające do zmiany sposobu funkcjonowania łańcucha produkcyjnego, aby zapewnić bezpieczną przyszłość produkcji żywności - od pola aż po stół.

 

Odwiedź nas na Facebooku!

Śledź nasze aktualności, bądź na bieżąco!

Zajrzyj też na LinkedIna!

Śledź informacje na naszym koncie w serwisie LikedIn.
aktualności

Powiązane strony

Zrównoważony rozwój
Nasza strategia – Plan Zrównoważonego Rozwoju 2025