Gestawean banner Gestawean banner

Gestawean - wydajność zaczyna się od poczęcia

Gestawean to rozwiązanie dedykowane wysokowydajnym lochom. Produkty Gestawean zostały stworzone w celu zwiększenia liczby żywo urodzonych prosiąt na lochę. Jest to możliwe dzięki dostarczaniu losze odpowiednich składników żywieniowych od wczesnego etapu ciąży, aż po okres okołowycieleniowy

Uwolnienie potencjału już 
przy poczęciu

Gestawean wspiera lochy, aby rodziły zdrowe, silne i jednolite prosięta. Przynosi to wymierne korzyści dla twojej fermy: poprawę dobrostanu zwierząt, a co za tym idzie, obniżenie kosztów  oraz poprawę rentowności hodowli. 

Właściwe żywienie loch jest kluczowe dla utrzymania optymalnej produkcji prosiąt. Warto podkreślić, że locha ma bezpośredni wpływ aż na połowę życia prosiaka - w czasie ciaży oraz laktacji. Gestawean to specjalistyczne rozwiązania oparte na szeroko zakrojonych badaniach, zaprojektowane tak, aby zapewnić prosiętom dobry start w życie. 

Oparte na nauce

Wieloletnie badania Trouw Nutrition koncentrują się na sposobach wspierania życiowej wydajności prosiąt na długo przed urodzeniem – w momencie poczęcia, a nawet wcześniej. Nasze ostatnie badania dotyczyły przyczyn problemów występujących w okresie okołoporodowym u loch, złożonej sieci interakcji wpływającej na lochy i prosięta w tym okresie, żywotność prosiąt, a także - w efekcie - na rentowności hodowli.

Doświadczenia Trouw Nutrition wykazały jak ważne są cztery parametry prosiąt, które należy kontrolować przy narodzinach:

1) żywo urodzone prosięta;
2) odpowiednia masa urodzeniowa;
3) odpowiednie spożycie siary;
4) odpowiednia witalność.

Skupienie się na powyższych parametrach łącznie, owocuje nowym podejściem do problemów okresu okołoporodowego loch i inspiruje tworzenie innowacyjnych rozwiązań Gestawean.

Gestawean OxiLiv

Gestawean OxiLiv

Gestawean OxiLiv to rozwiązanie poprawiające produktywność Twojej hodowli