Lidermix Premium i Lidermix dla trzody

Lidermix Premium

Produkty Lidermix Premium wyróżniają się optymalnym zbilansowaniem czterech aminokwasów egzogennych: lizyny, treoniny, metioniny i tryptofanu. Odpowiednio dobrane poziomy tych aminokwasów decydują o maksymalnym wykorzystaniu białka paszy, co przekłada się, m.in. na przyrosty tkanki mięsnej. Dodatek innowacyjnych dodatków paszowych, wysokie poziomy witamin oraz wysoko przyswajalne formy organicznych i nieorganicznych składników mineralnych, wpływają na wysoką efektywność osiąganych wyników produkcyjnych.

 
Korzyści ze stosowania produktów Lidermix Premium:

 

 • Ograniczona emisja składników mineralnych do środowiska
 • Wsparcie naturalnej odporności zwierząt
 • Prawidłowy przebieg procesów metabolicznych
 • Wysokie przyrosty dobowe
 • Optymalne wykorzystanie składników pokarmowych paszy
 • Wysoka jakość mięsa wieprzowego
 • Bezproblemowy odchów prosiąt
 • Prawidłowy przebieg procesów rozrodczych

 

Przejdź do produktów Lidermix Premium dla Trzody

Lidermix

Lidermix to zestaw mineralno-witaminowych mieszanek uzupełniających typu Standard. Produkty Lidermix są rekomendowane dla świń o średnim lub wyższym potencjale genetycznym. Zalecane w celu osiągania optymalnych efektów produkcyjnych oraz uzyskiwania dobrych wyników ekonomicznych przy minimalnych nakładach.

 

Korzyści ze stosowania produktów Lidermix:

 

 • pełne przygotowanie loch do rozrodu i odchowu prosiąt
 • wysokie przyrosty prosiąt i warchlaków
 • efektywny tucz

 

Przejdź do produktów Lidermix dla Trzody

Wszystkie premiksy farmerskie Lidermix Premium i Lidermix dla trzody zawierają w swoim składzie innowacyjne dodatki:

Selko AOmix

Mieszanka antyoksydantów na bazie naturalnych polifenoli, które wysoce efektywnie zastępują część witaminy E w jej działaniu przeciwutleniającym. Charakteryzują się działaniem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz komórki, podczas gdy witamina E działa głównie na powierzchni błony komórkowej. Przeciutleniacze zawarte w Selko AO-mix skutecznie eliminują szkodliwe dla organizmu wolne rodniki. Wspomagają witalność i prawidłowe funkcjonowanie organizmu zwierząt oraz korzystnie wpływają na jakość mięsa (ograniczony wyciek soku śródmięśniowego, kolor).

Selko Optimin

Organiczne formy mikroelementów, które powstały w wyniku połączenia jonu metalu z aminokwasami lub oligopeptydami. Charakteryzują się bardzo wysoką przyswajalnością i stabilnością w przewodzie pokarmowym zwierząt. Reprezentują najwyższą na rynku siłę i stabilność wiązania w szerokim zakresie pH treści pokarmowej. Optiminy produkowane są w standardzie jakości FAMI-QS, co oznacza bezpieczeństwo oraz powtarzalną jakość każdej wyprodukowanej szarży chelatów.

Selko IntelliBond

Nieorganiczne formy miedzi, cynku i manganu, które reprezentują najnowszą, najbardziej zaawansowaną technologicznie formę mikroelementów. Charakteryzują się wysoką przyswajalnością w przewodzie pokarmowym. Nie wchodzą w interakcje ani z innymi składnikami paszy, ani ze swoimi antagonistami w górnym odcinku przewodu pokarmowego. Stopniowe uwalnianie ze struktury krystalicznej istotnie zwiększa ich dostępność dla zwierząt.